چرایی و چگونگی تقنیین اخلاق”  عنوان مقاله دکتر محمود حکمت‌نیا مدیر هسته مسوولیتمدنی مرکز، است که در دومین کنفرانس بین المللی اخلاق و قانون با نگاهی فقهی و حقوقی ارائه شده است.

Published in اخبار

کلی سهبرخی شخصیت های علمی جهان اسلام  در نشست های تخصصی کنفرانس بین المللی اخلاق و قانون دیدگاه های خود پیرامون رابطه اخلاق و قانون با نگاهی فقهی و حقوقی بیان کردند.

Published in اخبار

    عکس کلیدومین کنفرانس بین‌المللی فقه و قانون با حضور شخصیت‌هایی از کشورهای جهان اسلام با پیام آیت‌الله مکارم شیرازی در قم آغاز شد.

Published in اخبار

اولین ویژه نامه دومین کنفرانس بین المللی فقه و قانون تحت عنوان رابطه اخلاق و قانون با نگاه فقهی و حقوقی توسط مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی، در این ویژه نامه، اهداف و محورهای کنفرانس اخلاق و قانون، نشست خبری این کنفرانس با حضور دکتر احمد مبلغی رییس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس و گزارش اولین پیش نشست کنفرانس منتشر شده است.

بر اساس این گزارش، مصاحبه دکتر محمود حکمت نیا و حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی اکبریان قائم مقام علمی کنفرانس اخلاق و قانون از دیگر بخش های این ویژه نامه می باشد.

در این ویژه نامه همچنین تحولات اولین کنفرانس بین المللی فقه و قانون که در سال 1390 با حضور شخصیت هایی از کشورهای مختلف جهان در قم برگزار شد، نیز مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است: دومین کنفرانس بین المللی فقه و قانون تحت عنوان نگاهی به رابطه اخلاق و قانون با نگاهی فقهی و حقوقی در هفتم و هشتم خردادماه سال جاری در قم برگزار می شود.

download pdf3

Published in ویژه نامه
Page 1 of 2